„Jen jedna věc je v Olomouci obstojná – kavárna se zmrzlinou, novinami 
a výbornými zákusky,“

psal svému příteli v roce 1867 budoucí slavný lékař a psychiatr Sigmund Freud ze svého vojenského pobytu v Olomouci.

Je nám velkou ctí přivítat Vás v naší kavárně.

Zde si Vám dovolujeme nabídnout široký sortiment výrobků, které pro Vás vyrábíme ze surovin, jež pečlivě vybíráme s ohledem na jejich čerstvost a kvalitu. V naší kavárně si můžete vybrat z širokého sortimentu zmrzliny, zákusků, dortů, pohárů a palačinek, vše vlastní výroby.

Dále máme pro Vás velký výběr různých druhů pizzy, kterou vyrábíme dle tradiční italské receptury a především v kamenné peci na dřevo. Kromě pizzy, pro Vás připravujeme polévky, předkrmy, pastu, kvalitní steaky, burgery, saláty a v neposlední řadě také české tradiční menu. Dovolujeme si vám nabídnout naši kávu nejvyšší kvality, s jejímž výběrem jsme si dali opravdu záležet. Používáme pravou italskou kávu značky Lavazza.

V široké nabídce našich nápojů si můžete vybrat například oblíbený míchaný nápoj nebo koktejl.

Rádi Vás přivítáme i v druhé restauraci Caffe Opera, která se nachází v Olomouci v Galerii Šantovka, kde Vám nabízíme příjemné stylové prostředí a výběr skvělých pokrmů, zmrzliny, dezertů, dortů, pizzy a jiných specialit.

Naším největším přáním je, abyste se u nás cítili jako na návštěvě u přátel, kteří své hosty poctí vždy tím nejlepším a nejchutnějším.

Caffe Opera