Od 17.5. otevíráme zahrádku!

Od pondělí 17.5. se s vámi rádi potkáme konečně i za jiného pohledu, než toho z výdejního okénka. Přijďte posedět na naši zahrádku a vychutnat si polední oběd nebo kávu s dezertem. V době covidové nezahálíme a nachystali jsme pro vás několik novinek.

Mezi svátky zavřeno

  Vážení zákazníci, mezi svátky budeme mít sice zavřeno, za to se na Vás budeme o to více těšit od 4.1. v novém roce, který snad bude lepší než ten minulý. Přejeme Vám krásné svátky a vše nejlepší do nového roku! Tým Caffé Opera

Každý den pro Vás pečeme domácí pšenično-žitný kváskový chléb

Každý den pro Vás naši pizzaři pečou domácí pšenično-žitný kváskový chléb. Do těsta přidáváme slunečnicová semínka a oříšky a na povrch dýňová semínka. Kváskový chléb u nás dostanete například ke snídaním nebo si ho můžete objednat samostatně jako přílohu.

Máme nový pivovar – Plzeňský prazdroj!

Život je změna, proto jsme se po dlouhé době rozhodli změnit točené pivo a to hned na to české nejlepší! Kromě Plzně, máme na výčepu i Birell a především Volbu sládků, která je každý měsíc jiná.

Ke kávě přidáváme domácí máslovo-skořicové sušenky

Rozhodli jsme se nahradit balené sušenky ke kávě naší vlastní výrobou, po dlouhém zkoušení vícero druhů receptur jsme zvolili máslovo-skořicové sušenky a jsou opravdu vynikající! Navíc samozřejmě nezahlcujeme naší planetu zbytečnými plasty 🙂

Svatba od Caffe Opera na Holickém dvoře

Plánujete svatbu? Nevíte na koho se obrátit s cateringem? Opera pro Vás připraví nejen krásný svatební dort, ale zajistí i celý catering včetně teplé a studené kuchyně, udírny, grilování, dezertů a samozřejmě celého servisu.

Novinka na výčepu

Naše novinka na výčepu – Hoegaarden ? toto belgické ochucené pivo je výjimečné tím, že je dokvašované v sudech a lahvích. Je typické sladce nakyslou a zároveň kořeňenou chutí podávané v namražených sklenících ?

Hugo Spritz a Kozičky

S příchodem teplého počasí pro Vás máme dva nové drinky – Hugo Spritz a Kozičky ? Základem těchto nápojů je elixír z bezového květu, lidově nazývané též „kozičky“ . Květy černého bezu jsou známé nejen díky antioxidačním a protizánětlivým účinkům, ale jsou také zdrojem vitamínů A, B a C

Kreativní odpoledne v Opeře

Srdečně Vás zveme na kreativní odpoledne s paní, která se Vašim dětem bude věnovat. Děti se zabaví, hotové výrobky si můžou odnést i domů a je tu pro Vás nachystaný i bazar s dětským oblečením 🙂 Budeme se na Vás těšit 🙂

Chuť Asie

Jako další z našich gastronomických specialit jsme si pro Vás připravili vynikající asijská jídla ? Těšíte se? My se už nemůžeme dočkat ?????